Мадридський Реал активно почав літнє міжсезоння і вже оформив ряд трансферів. До команди Зідана приєднались Родріго (Сантос, 45 мільйонів), Едер (Порту, 50 мільйонів), Йович (Айнтрахт, 60 мільйонів), Азар (Челсі, 100 мільйонів). Однак тепер перед керівництвом клубу постала інша проблема. Такі глобальні витрати спричини серйозний дефіцит у фінансових звітах клубу і це несе чималу загрозу для Реала.

І оскільки це ще не всі гравці, яких Зідан прагне бачити в команді і загальні можливі витрати Реала можуть скласти близько 400 мільйонів євро, то тепер вершковим доведеться і попрацювати у зворотньому напрямку. Аби уникнути недотримання фінансового фейр-плей і відповідно покарання від УЄФА, мадридці повинні впродовж літнього трансферного вікна продати футболістів на 300 мільйонів євро.

Серед головних претендентів на вихід, як і раніше, Бейл, Хамес, Ковачич і Себальйос. За них керівництво Реала має намір виручити значну частину із необхідних 300 мільйонів для фінансового балансу. Однак виникає інша проблема – небажання самих гравців іти з Реала. Гарет Бейл відверто у ЗМІ заявляв, що не хоче залишати Мадрид навіть попри намагання клубу його продати. Однак не тільки згадану четвірку не раді бачити на Бернабеу. В Іспанії склали графіку, на якій червоних виокремили гравців, які виставлені Реалом на продаж.

Сюди увійшли одразу 13 гравців: Кейлор Навас, Вальєхо, Регілон, Тео, Льоренте, Лукас Сілва, Себальйос, Ковачич, Хамес, Бейл, Маріано, Де Томас і Майораль.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Карантин не для “особливих”. Російський самоуправець втік з Іспанії додому

Російський футболіст порушив умови карантину …