У Рівному пройшло інклюзивне тренування для дітей від Parimatch Foundation

14 березня в Рівному у спортзалі ЗОШ №13 Parimatch Foundation провів інклюзивне тренування з футболу для дітей в рамках Всеукраїнської комплексної програми фонду “Так, я можу”. Ця програма спрямована на те, щоб заохочувати дітей займатися спортом та створювати для цього всі необхідні умови, щоб спорт був однаково доступним для всіх.

Фото Паріматч

Під час тренування пройшли спортивні естафети для дітей, а також футбольний майстер-клас від футболістів Вереса Дмитра Махнєва та Микити Полюляха.

У мене виключно позитивні враження. Адже під час тренування у дітей було дуже багато посмішок та позитивних емоцій. Якщо в майбутньому нас ще раз запросять, то ми неодмінно приїдемо, – ділиться захисник Дмитро Махнєв
Фото Паріматч

До занять долучилися більше десятка дітей, а оскільки вони мали особливі потреби, то їм активно допомагали батьки, які разом із тренерами підтримували їх під час виконання вправ. Загалом усе відбувалося у формі гри, під час якої малеча веселилася. А на завершення заходу діти отримали подарунки від Parimatch Foundation.

Фото Паріматч

Організатором заходу також виступила футбольна академія “Стандарт”, яка буде і надалі проводити заняття з дітьми-інвалідами. Такі тренування відбуватимуться щотижнево – у кожну суботу в спортивному залі школи №13, що в мікрорайоні Північний.

Фото Паріматч Євген Донцов, засновник футбольної академії “Стандарт”:
Ми вдячні нашому партнеру за можливість спільно реалізувати цей соціальний проект. Сподіваємося, що ще більше таких діток зможуть приймати участь на регулярній основі, що якісно покращить їх життя
Фото Паріматч Катерина Білоруська, президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation:
Заняття спортом та фізичною культурою для дітей з інвалідністю — це не лише підтримка їхнього здоров’я й реабілітації. Дуже часто це основна можливість соціалізації та реалізації талантів дитини у колективі. Це те, що робить життя дітей кращим і дарує яскраві позитивні емоції
Фото Паріматч

Проєкт “Так, я можу!” чудово зарекомендував себе торік і у 2021-му міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation запланував відкрити інклюзивні спортивні групи ще в 10 регіонах України й залучити до занять щонайменше 300 дітей з інвалідністю. Наразі такі групи вже реалізовано в Києві, Харкові та Львові. Цього року приєднались Черкаси, Рівне та Луцьк. У перспективі ціллю проєкту “Так, я можу!” є створення достойного спортивного середовища для дітей з інвалідністю по всій Україні.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також