U21. Україна – Англія: Молоді леви нам не по зубах

1 min read
0
0
103

Молодіжна збірна України з футболу зазнала першої поразки у відбірковому турнірі до Євро-2019.

Команді Олександра Головка не вдалося обіграти лідера нашої групи – Англію. Молоді леви, а саме так називають молодіжну команду Англії, відзначилися по голу у кожному із таймів та залишили свої ворота у недоторканності.

Думки після U-21 Україна-Англія 0:2

Іван Зотько: Не забили ми, мабуть, скільки, 10 моментів своїх❓❗Українській молоді грати на рівних з топ-командами вдається, а от перемагати – ні.Думки учасників двобою U-21 Україна-Англія 0:2👇

Опубліковано FootballHub 11 листопад 2017 р.

Головними творцями перемоги для гостей стали зіркові Соланке та Грей. Нападник Ліверпуля відкрив рахунок у першому таймі після вдалого удару із під захисника українців. Цим захисником був Павло Лук’янчук, якому не пощастило на початку другого тайму, коли після прострілу Демарая Грея м’яч невдало відскочив від нашого оборонця і влетів у ворота Луніна.

Попри всі намагання наших хлопців засмутити сьогоднішніх гостей, їм не вдалося забити жодного голу. В підсумку 0-2 на табло і лише 4 місце у відбірковій групі.

Завантажте більше за Шаблієнко Віктор

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…