Домашня сторінка Актуально Уболівальники жорстко наїхали на Петряка: Команда українця вилетіла з Ліги Європи

Уболівальники жорстко наїхали на Петряка: Команда українця вилетіла з Ліги Європи

18 читачів онлайн
0
3,108

МОЛ Фегервар несподівано для багатьох не зумів обіграти середняка чемпіоната Швейцарії ліхтенштейнський Вадуц. Угорці у матчі-відповіді поступилися 0:2. Перший матч закінчився теж на користь Вадуца 1:0. Тож команда Івана Петряка безславно вилетіла з кваліфікації Ліги Європи і про єврокубки цього сезону угорський клуб може забути.

Ще й сипле сіль на рану те, що головний конкурент Фегервара в Чемпіонаті Угорщини Ференцварош Сергія Реброва разом з українцями Зубковим, Харатіним та Ігнатенком впевнено крокує далі. Та ще й у відборі на Лігу Чемпіонів.

В угорських ЗМІ вибухнуло незадоволення таким результатом, а вболівальники жорстко розкритикували гру Івана Петряка. Мовляв, зіграв бездарно, а мав підсилити команду.  Футболіста купили за кругленьку суму, тож він із перших матчів має доводити, що гроші були витрачені не дарма. А ще українцеві закидають, що його успіхи в Ференцвароші – заслуга тренера, теж українця. Тому вони із Сергієм Ребровим досить швидко і легко знайшли спільну мову. У новому клубі зробити це буде складніше. Уболівальники навіть жартували, що може Ференцварош спеціально відпустив Петряка, щоб ослабити головного конкурента…

Нагадаємо, Іван Петряк перейшов до МОЛ Фегервара цього літа.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Оце так любов до футболу! Жінка прикувала себе наручниками через команду

Чи чули ви колись про команду Бері? Насправді це один із найстаріших футбольних клубів Анг…