Участь в гольовій атаці та хороші відгуки у ЗМІ: Дебют Малиновського у Серії А

Руслан Малиновський дебютував за Аталанту у Серії А. Українець не забив та не відзначився асистом, але його вихід змінив хід поєдинку зі СПАЛом.

Аталанта на виїзді грає зі СПАЛом. Початок зустрічі просто шокуючий для бергамасків — до 27-ї хвилини вони програють з рахунком 0:2. На 34-й хвилині Госенс один м’яч відквитав. Але гра складається не на користь Аталанти.

Майже одразу по перерві замість Фройлера та Масьєлло виходять Малиновський та Муріель і ситуація кардинально змінюється. На 71-й хвилині Гомес обігрався з Малиновським на лівому фланзі, віддав у центр на Муріеля, а колумбієць прекрасно пробив з дальньої відстані у правий від воротаря кут. За 5 хвилин Муріель повторив майже те саме, але до воріт було трохи ближче. Аталанта вирвала перемогу завдяки фантастичному Муріелю. Та після матчу хороші відгуки отримав не тільки нападник Аталанти.

Італійське видання Calciomercato виставило оцінки гравцям Аталанти за цей матч. Наш Руслан Малиновський отримав 6.5. Журналісти видання так прокоментували гру українця:

Він постійно шукає м’яч, відкривається під передачі. Як тільки починає взаємодіяти з Мурілем, якість гри команди змінюється.

Кращі оцінки отримали тільки Муріель (2 забиті м’ячі), Госенс (1 забитий м’яч) та Гасперіні (головний тренер команди). Так, наставникам в Італії теж часто виставляють оцінки за матч. Журналісти Calciomercato цікаво прокоментували рішення тренера. Не обійшлося і без Малиновського:

Гасперіні знову проходить перевірку. Якби Муріель та Малиновський так і залишилися у запасі, то Аталанта вже була б внизу турнірної таблиці. Та він все змінив, випустивши нових гравців і використавши схему із чотирма захисниками. Він переміг.

Сам головний тренер заявив у інтерв’ю calcioatalanta, що Малиновському треба більше боротися в півзахисті і що він може набагато ефективніше діяти.

Після такого хорошо матчу дебютантів у Гасперіні з’явиться ще більше роздумів: де і коли випускати Муріеля та Малиновського.

Нагадаємо, Руслан Малиновський став гравцем Аталанти у липні.