Удар Безуса травмував голкіпера суперника і став переможним у матчі Гента

Українець став героєм у виїзному поєдинку з Мехеленом.

У 24 турі Ліги Жупіле Гент з Безусом і Пластуном (Яремчук відновлюється від травми) у старті на виїзді зіграв з Мехеленом. Команда українців перемогла з рахунком 3:0, а Роман Безус став одним із головних творців успіху. Півзахисник вже на 1 хвилині зустрічі відкрив рахунок у матчі – після розіграшу штрафного українець потужно пробив, траєкторія м’яча дизорієнтувала голкіпера суперника Тулена, який оступився і пропустив м’яч у сітку власних воріт – 1:0 (0:29 – на відео).

Воротар Мехелена не зміг продовжити гру через травму, а його дублер ще двічі витягав м’яч з сітки власних воріт у другому таймі.

Після 24 матчів у Гента 48 очок і друге місце в Турнірній таблиці Ліги Жупіле – лідирує Брюгге Едуарда Соболя.