Удар по амбіціях. Крах Ман Сіті без Зінченка у Ліверпулі

Центральний матч першого кола АПЛ зіграли на Анфілді.

Кадрові проблеми завадили Манчестер Сіті гідно зіграти з Ліверпулем на Анфілді. Підопічні Пепа Гварідоли пропустили два швидкі м’ячі від Фабіньйо (удар здалеку) і Салаха (головою після навісу від Робертсона). Це дозволило Ліверпулю захопити контроль над перебігом подій на полі, зробивши акцент на контргру, яка раз пораз дозволяла створювати небезпеку біля воріт Браво.

До перерви міг відквитати один м’яч Агуеро, але його постріл у класному стрибку відбив Аліссон.

Заряджені на камбек гості на початку другого тайму знову потрапили під холодний душ. Хендерсон прострілив на дальню стійку воріт Манчестер Сіті, захисники і Браво політ м’яча не перервали і Мане точним ударом під стійку збільшив перевагу своєї команди до 3 голів.

Photo by Laurence Griffiths/Getty Images

Перша гідна відповідь Ман Сіті відбулася на 78 хвилині. Анхеліньйо прострілив у штрафний майданчик, де ніким не прикритий Бернарду Сілва в дотик пробив у ближній кут воріт Аліссона – 1:3!

Містяни так і не змогли нічого протиставити Ліверпулю у головному матчі першого кола АПЛ. Поразка 1:3 збільшила відрив команди Зінченка від мерсисайдців на катастрофічні 9 очок після 12 турів.