UFC 249: Головний бій весни

Незважаючи на всі карантинні обмеження, нас все ж очікує швидке повернення великого спорту. Вже 10 травня о 7:00 за Києвом Тоні Фергюсон зустрінеться з Джастіном Гейджи у Флориді. На кону пояс тимчасового чемпіона UFC у легкій вазі.

Обох бійців можна назвати улюбленцями публіки через їх яскравий стиль ведення поєдинків. У бою складно віддати комусь явну перевагу, але трохи більше шансів на успіх у Фергюсона. Тоні не програвав вже вісім років і зараз аналітики Parimatch дають йому 61% на перемогу. Він готувався до серйозного поєдинку з Нурмагомедовим, тому зараз Фергюсон у відмінній формі. Гейджи, як і Хабіб, також є борцем, але останнім часом все рідше використовує ці навички, ставши при цьому ефективним нокаутером.

До речі, у Джастіна і Хабіба один агент. Тому, не виключено, що Гейджи раніше за інших знав про плани Нурмагомедова не летіти в США і міг краще підготуватися до зустрічі з Фергюсоном. Хоча, повноцінного тренувального табору напередодні чемпіонського п’ятираундового поєдинку у нього не було. Тому в пізніх раундах у Джастіна можуть виникнути проблеми, адже Тоні відрізняється завидною витривалістю і постійно нарощує темп протягом поєдинку. Також Фергюсон завдає багато ударів, не особливо при цьому втомлюючись. До того ж завжди складно передбачити, як саме буде бити Тоні. Разом з цим у нього не найкращий захист і він багато пропускає. А пропущені удари від Гейджи будуть дуже відчутними.

У партері Фергюсон також буде виглядати переконливіше. Але перевести на канвас досвідченого борця непросто і, швидше за все, поєдинок пройде в стійці, що має влаштувати обох. Гейджи найбільш небезпечний в перших раундах, він цілком може вирубати свого суперника. Але якщо бій затягнеться, його шанси на перемогу різко впадуть.

У файткарді UFC 249 також буде безліч цікавих поєдинків. З детальним розкладом можна ознайомитися тут.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також