Українець перемагає українців у Європі. Ексгравець УПЛ забив вирішальний м'яч в кінці матчу. ВІДЕО

У 20-му турі чемпіонату Угорщини Фегервар на виїзді поступився Гонведу з рахунком 1:3.

У складі гостей на полі вийшло три українці: Іван Петряк, Євген Макаренко та Богдан Лєднєв, якого угорський клуб орендував у Динамо взимку. У господарів з перших хвилин грав ексфутболіст Миная Олександр Петрусенко і саме він зіграв вирішальну роль у перемозі своєї команди. На 86-й хвилині зустрічі українець підхопив м'яч у штрафному майданчику Фегервара і другим дотиком вколотив його у сітку воріт. Після цього рахунок став 2:1 на користь Гонведа.

А вже у компенсований час Фегервар пропустив третій. Після 20-ти турів Фегервар займає 4-те місце в чемпіонаті Угорщини і має 29 очок. Гонвед перебуває на 8-ій сходинці з 23-ма пунктами.