Українська 1/4 Ліги чемпіонів. Ман Сіті виграє, а Бенфіка поступається Ліверпулю. ВІДЕО

Яремчук не врятував португальців, а Зінченко підтримав команду з лавки запасних.

Для Олександра Зінченка та Романа Яремчука перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів завершилися із кардинально різними результами. Обидва гравці збірної України розпочали домашні поєдинки Ман Сіті (з Атлетико) та Бенфіки (з Ліверпулем) на лаві запасних.

У Манчестері непоступлива команда Дієго Сімеоне все ж не вистояла під тиском машини Гвардіоли. Єдиний м'яч у зустрічі на 70 хвилині забив Кевін Де Брюйне – 1:0:

Український форвард Роман Яремчук вийшов на поле в зустрічі з командою Клоппа на останні 15 хвилин. Проте врятувати свою команду (на момент заміни Бенфіка поступалася 1:2) нападник не зумів. Гол Луїса Діаса зафіксував підсумковий результат – 1:3!