Український характер. Динамо вириває перемогу в Базеля. ВІДЕО

Без Віктора Циганкова Динамо у Швейцарії зіграло з місцевим Базелем.

Український клуб забив у матчі першим. На 23 хвилині швидку атаку киян ударом завершував Ванат, але м'яч після пострілу молодого таланта голкіпер Базеля перевів у стійку. Проте на добиванні першим встиг Олександр Караваєв – 0:1!

Господарів такий перебіг подій не влаштовував і вони кинулися атакувати ворота Георгія Бущана. Голкіпер збірної України раз по раз рятував свою команду, але на 43 хвилині Салай все ж забив м'яч у сітку воріт Динамо – 1:1.

Після перерви гра на зустрічних курсах продовжилася.

Підопічні Луческу намагалися контролювати хід подій на полі, але втрутився нефарт. На 61 хвилині Еспозіто підправив м'яч після дальнього удару партнера по команді – 2:1.

Українцям за несприятливих умов довелося увімкнути максимальні швидкості і показати характер. Наполегливість та віра у власні сили допомогли киянам досягти свого! Андрієвський після передачі Антюха зрівняв рахунок – 2:2.

А за три хвилини Денис Попов опинився у потрібному місці в потрібний час, вирвавши для Динамо перемогу – 3:2! Чергова перемога української команди!

Наступний матч кияни зіграють у Талліні з 13-тиразовим чемпіоном Естонії Флорою.