Україна 0 – 5 Португалія: ЩО ЦЕ БУЛО?

Перший півфінал Євро-2018 мав би бути святом, а став кошмаром для українських уболівальників.

Початок зустрічі – гірше і не придумаєш! Гол від португальців на другій хвилині і травма лідера атак Супряги. Португалець розхитав на фланзі Коноплю і подав точно на голову Корреї. Нападник з другої спроби все-таки переграв Кучерука, який перший удар потягнув у неймовірному стрибку. 0:1

Фото Uefa

За 10 хвилин відбулася заміна Супряги, який, схоже, отримав ушкодження. Українці спробували захопити ініціативу, але більше, ніж один штрафний, заробити не вдалося. А потім жахіття продовжилося…

Подача з кутового – і Конопля не втримує гравця – 0:2. Автор гола Феліпе ще не встиг нарадітися, як за пару хвилин йому знову довелося падати в обійми партнерів. Непорозуміння після банального паса в центральну зону захисту українців, і Феліпе виходить віч-на-віч із Кучеруком. М’яч у дальній кут – 3:0 і португальцям можна святкувати вихід до фіналу.

На табло лише 22 хвилина. І чим себе зайняти ? Так, певно, думали номінальні гості і вирішили продовжити робити те, що виходить найкраще – засмучувати Кучерука, відправляючи м’ячі в сітку його воріт. Після Феліпе естафету у цьому підхопив Трінкау. Півзахисник забив різні за манерою голи (один ударом з-за меж штрафного майданчика у дальній кут, інший на добиванні після удару партнера). Ця м’ячі мали одну спільну рису – залітали за повної розхлябаності у діях українських гравців.

Португальці постійно були на мить швидші. Не тільки в рухах, а і в думці. Опорну зону команди Петракова просто знищили. Візуально Хахльов і Дришлюк були на полі, але Португалія проходила їхню зону за лічені секунди, що дозволяло їй не помічати опонентів. Схоже, що не встиг відновитися і Конопля, який програв майже всі єдиноборства (2 з яких, по суті, призвели до голів). Тому логічною була його заміна вже на 34 хвилині ганебного матчу.

Гри в нападі, то її не було. Якщо не рахувати поодинокі спроби Цитаїшвілі обіграти півкоманди суперника. До слова, це йому частково вдавалося, але без допомоги партнерів не конвертувалося в небезпечні нагоди.

Перший тайм, в якому ви за 31 хвилину пропускаєте 5 м’ячів, має бути найгіршим у вашій кар’єрі…

Після перерви українці працювали на гол престижу, але цього дня забивати судилося лише їхнім суперникам. Португальці не напружувались, думками перебуваючи вже у фіналі. Вони могли довзолити собі навіть заміну голкіпера посеред тайму.

Славна пригода українських юнаків на Чемпіонаті Європи закінчується безславною поразкою від Португалії 0:5.