Домашня сторінка Актуально Україна 2 – 1 Словаччина. Післяматчеві коментарі Шевченка та гравців збірної

Україна 2 – 1 Словаччина. Післяматчеві коментарі Шевченка та гравців збірної

1 min read
0
0
80

Збірна України перемогла команду Словаччини з рахунком 2-1. Матч вийшов насиченим на подій. Чого лише вартують дебюти Коломойця, Мякушка, Андрієвського та Шабанова. Нова кров у збірній це завжди добре, якщо це приносить результат.

Після матчу керманич збірної України поділився своїми враженнями від гри:

Коломоєць виконав великий об’єм роботи, виходячи з завдання на гру. Він пресингував, повертався назад, допомагав півзахисникам, відбирав м’ячі. Єдине, що йому не вдалося – забити гол. В цілому, вважаю, дебют йому вдався.

Щодо інших новачків Шевченко узагальнив:

Дехто вийшов на останні хвилини, дехто вийшов в другому таймі, дехто вийшов зі старту. Це колектив, ми будемо поступово вводити нових гравців. Вони мають приїздити і знайомитися із нашою стратегією, тактикою, принципами гри, які ми сповідуємо в національній команді.

Андрій Миколайович в чергове акцентував увагу на тому, що тренерський штаб пильно слідкує за всіма можливими кандидатами в збірну:

Ми стежимо за багатьма футболістами. Навіть за тими, що вже були у збірній. Наприклад,  Селезньов і Мілевський. Їх вивчати мені не треба, їх можливості мені відомі. Якщо у своїх клубах вони будуть продовжувати гарно виступати, показувати хороший рівень футболу, то дорога в збірну їм буде відкритою. Але для цього треба постійно показувати високий рівень гри.

Також тренер подякував вболівальникам за підтримку, яка за його словами і забезпечила перемогу.

Після матчу своїми емоціями поділилися гравці головної команди:

Україна-Словаччина 2:1. Коментарі гравців

Artem Shabanov: Хвилювався так, що кришку на пляшку закрутити не зміг🙊Що пив захисник збірної на лавці та чий гол забив Андрій Ярмоленко – усе це в коментарях учасників матчу Україна-Словаччина 2:1⬇

Опубліковано FootballHub 11 листопад 2017 р.

Завантажте більше за Шаблієнко Віктор

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…