Україна – ЧЕМПІОН СВІТУ! Південна Корея не вистояла проти фантастичної команди Петракова

Матч, про який ви розповідатимете своїм дітям!

Шлях збірної України до фіналу Чемпіонату Світу був не простим, але від того не менш захопливим. Команда Петракова виграла свою групу, обійшовши грізні команди США та Нігерії (і Катар). У плей-оф українці по черзі здолали Панаму, Колумбію і збірну Італії. У кожному із цих матчів у нашій збірній знаходилися свої герої, які здобували таку необхідну перемогу.

Проте, не обійшлося без втрат. У напруженому поєдинку з італійцями у півфіналі вилучення за другу жовту отримав один із кращих гравців турніру Денис Попов. Захисника Динамо у старті проти Південної Кореї змінив Сафронов. Із неочікуваностей, мабуть, повернення до основи Хахльова, який втратив місце у стартовому складі після стартових 2 матчів групового етапу. Також у запасі Петраков залишив Сікана, який став справжнім відкриттям у нашій команді.

Скріншот з сайту ФІФА

Матч розпочався з пенальті у ворота України. У першій же атаці Південної Кореї Бескоровайний необачно на лінії зачепив суперника, і арбітр після перегляду відеоповтору вказав на 11-метрову позначку. Лі Кан Ін Андрія Луніна переграв – 0:1 на 5 хвилині.

Україна відповіла за 30 хвилин. Булеца подав зі штрафного, корейці вибили просто на Хахльова. Поки півзахисник думав, що робити далі, Кім Сеюн вибив м’яч з-під ніг українця у свій штрафний майданчик. Супрязі м’яч прийшов, як подарунок. Наш нападник без роздумів зовнішнім боком стопи пробив точно у нижні кут воріт Південної Кореї – 1:1.

Одразу після свого гола Україна створила ще декілька перспективних нагод. Але небезпечні прориви Коноплі і Корнієнка не знайшли вдалого продовження. Корейці ж відповіли дальнім ударом О Се Хуна – вище воріт.

Другий тайм розпочався із загострення від команди Петракова. Дришлюк довгою передачею знайшов на фланзі Корнієнка, той відпасував на Булецу, який увійшов до штрафного майданчика. Голкіпер корейців Лі Кван Ін задум українця прочитав.

Безсилим був воротар наших суперників на 52 хвилині. Конопля прорвався до штрафного майданчика Південної Кореї і намагався віддати пас на Супрягу. Гравцю української команди самому віддати пас не вдалося, але після рикошету від когось із суперників м’яч дійшов до нападника Динамо, який свій шанс реалізував ідеально – удар в дальній кут і 2:1 на табло!

Міг збільшити перевагу синьо-жовтих Корнієнко. Українець перехопив м’яч біля штрафного майданчика корейців і без роздумів пробив у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Лі Кван Іна.

Дуже небезпечно було біля воріт Андрія Луніна після подач від Лі Кан Іна. Один із таких навісів завершилася ударом Лі Ча Іка – Андрій Лунін у неймовірному стрибку перевів м’яч у поперечку, а на добиванні самовіддано зіграв Корнієнко.

Тактика азійських суперників України в останні хвилини була дуже простою: навіс на О Се Хуна і скидання, або удар. Кримезний нападник раз за разом загрожував воротам Андрія Луніна.

Розрядив напругу, яка була на полі у Лодзі, Цитаїшвілі. На 90 хвилині Георгій перехопив м’яч на своїй половині поля, увімкнув реактивну швидкцість, протягнув 60 метрів і, розхитавши суперника, пробив точно у дальній кут воріт Півенної Кореї – 3:1!

Congrats my friend 💪🏻💪🏻💪🏻

A post shared by Romeo Wendler (@romeo.wendler) on Jun 15, 2019 at 10:51am PDT

Корейці рефлекторно створили небезпечний момент після стандарту, але на більше їх не вистачило.

УКРАЇНА – ЧЕМПІОН СВІТУ! Казковий турнір найкрашої футбольної збірної часів Незалежності!