На жаль, збірна України програла фінальний матч з хорватами, провівши дуже якісний перший тайм, але відверто віддавши гру у другому. В результаті дубль Крамарича за 8 хвилин у 2 таймі виводить збірну Хорватії до фінальної частини ЧС-2018.

94′. Фінальний свисток. Перемога хорватів 2-0, що означає, що Україна не кваліфікувалась на ЧС-2018.

90′. Арбітр компенсував 4 хвилини, на жаль, навряд чи вони допоможуть нам.

80′. Хорвати спокійно дограють матч, контролюючи всі події на полі.

69′. Гол. Крамарич робить дубль. Ситуація для збірної України критична.

62′. Гол. Крамарич замкнув подачу Модрича і відкрив рахунок в матчі.

54′. Небезпечно біля наших воріт. Після проходу Модрича, шанс мав Манджукич, однак Ракицький був першим на м’ячі.

45′. Другий тайм розпочався!

45′. Перший тайм завершено, без компенсованого часу. Гра рівна, необхідно тільки гол. Тримаємо кулаки за наших хлопців!

35′. Непоганий випад нашої збірної закінчився ударом Степаненка прямо в руки голкіпера.

32′.Момент! Коноплянка замикав передачу Ярмоленка з флангу, але Євгену трохи не пощастило,м’яч дивом не потрапив у сітку.

30′. Момент! Дуже небезпечний удар Степаненка, проходить в сантиметрах від стійки!

24′. Ракицький завдав потужного удару, Субашич навіть не зміг зафіксувати м’яч, у результаті кутовий на нашу користь.

17′. Небезпечний удар завдавав Віда, на щастя, вище воріт.

11′. Після атаки флангом від Коноплянки, Марлос пробивав з льоту, але удар прийшовся на захисника.

1′. Дуже жваво починають хорвати.

0′. Матч розпочався!

Вже за декілька хвилин розпочнеться надважливий матч, який збірній Україні потрібно тільки вигравати. Бажаємо успіхів нашій команді!

Стартові склади команд на вирішальну битву!

Україна: 12. Андрій Пятов – 3. Євген Хачеріді, 4. Микола Матвієнко, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 9. Олександр Караваєв, 10. Євген Коноплянка, 11. Марлос, 14. Руслан Ротань, 19. Денис Гармаш, 20. Ярослав Ракицький

Хорватія: 23. Даніел Субашич – 2. Шиме Врсалько, 4. Іван Перішич, 5. Матей Мітровіч, 6. Деян Ловрен, 7. Іван Ракітіч, 9. Андрей Крамаріч, 10. Лука Модріч (к), 17. Маріо Манджукіч, 19. Мілан Бадель, 21. Домагой Віда

“Ключовий матч відбору” – це словосполучення по відношенню до майбутнього матчу збірної ми не раз вживали впродовж цієї кваліфікації. Така думка заклалась відразу після жеребкування, що кожна наступна гра буде ключовою. Апріорі не могло бути інкаше, коли в одному квартеті Хорватія, Ісландія, Туреччина та Україна. Рівна група рівних команд і всі по черзі кусали один одного. Найбільше очок розгубила турецька збірна і вже випала зі списку претендентів на мундіаль.

Вирішила усі питання Ісландія. Так, чисто математично команда Хальгрімсона має лише +2 очки переваги. Але останній матч вони гратимуть вдома із Косово. До того ж, Ісландії навіть не обов’язково перемагати, а сподіватись, що косовари переможуть ісландців на їхньому полі – абсурд. Сігурдссон і компанія вже чотири роки не програють вдома і в списку переможених такі команди як Хорватія, Україна, Нідерланди. А востаннє вікінги вдома програвали ще у червні 2013-го збірній Словенії.

Перед заключним туром другу сходинку завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів посідає Хорватія, ми треті. Здавалось би хорвати можуть грати на нічию і спокійно готуватись до плей-оф. Але мусимо згадати про те, що одна команда з переліку тих, хто зайняв другу сходинку і має найменше очок у стикові матчі не потрапляє. Яка ж ситуація у претендентів на плей-оф з інших груп. Розраховувати на нічию Хорватія може лише за ідентичного результату в матчі групи D між Вельсом та Ірландією. Валійці теж мають 17 очок і гіршу різницю забитих та пропущених м’ячів. В будь-якому іншому випадку нічия не залишає шансів на стикові матчі.

Хорватія, яка ще навесні мала комфортний гандикап перед суперниками в групі програла останні два із трьох матчів і втратила комфортну першу сходинку. Про психологічний дисбаланс у колективі говорять і самі футболісти. Додамо сюди ж відставку Анте Чачича і травми Калініча, Ковачича і Брозовича. На щастя для картатих встигли відновитись Ловрен і Манджукич.

Кадрові труднощі відчуває і Андрій Шевченко. Про правий фланг захисту питання залишається актуальним. Проти Косово на цій позиції зіграв Караваєв, але те із якою легкістю його проходили суперники викликає тривогу. Дискваліфікації отримали Ордець і Кравець. Натомість із позитиву – можливість вийти на поле Зінченка і Коваленка, а також відновлення після пошкодження Ракицького.

Тішить, що настрій в таборі команди позитивний. Безсумнівно, рівень відповідальності всі відчувають і розуміють, але не має нагнітання, футболісти перебувають в гарному гуморі. Також гравці збірної позитивно відгукувались про приєднання до команди Марлоса.

Концентраія преш за все. Матч розуміємо якої ваги. Всі знають, що їм треба перемога, нам треба перемога. буде дуже цікаво. Не можу обіцяти, що буде перемога, але гра видасться цікавою. Попереду побачите різноманітність у грі, це плюс для команди, – Євген Коноплянка.

LIVE: Тренування збірної України на Олімпійському перед суперматчем з Хорватією! Завтра (9 жовтня) команда Шевченко прийме картатих в останній грі відбору на ЧС-2018. Дмитро Поворознюк та Сергій Погорілий розмірковують з вами про завтрашній матч.

Опубліковано FootballHub 8 жовтня 2017 р.

Водночас на відкритому занятті хорватської команди можна було прослідкувати напруженість і нервовість нового головного тренера Златко Даліча. Коуч впродовж тренування по черзі підходив до лідерів команди та давав персональні настанови. Зауважимо, що передматчеве тренування було першим для Хорватії під керівництвом нового наставника.

LIVE: Тренування Хорватії у Києві (08-10-17)

LIVE: Тренування Хорватії у КиєвіДмитро Поворознюк в компанії Сергія Погорілого працює для вас з НСК Олімпійський, де хорвати тренуються напередодні битви проти України у відборі на ЧС-2018.

Ситуцація вимагає грати на перемогу і у цьому випадку наша перевага в тому, що гратимемо вдома. Не варто сумніватись, що НСК Олімпійський збере сьогодні величезну торсиду, яка палко підтримуватиме збірну України. До того ж можна чекати і на тактичні сюрпризи. Після дискваліфікації Артема Кравця в розпорядженні залишився тільки один нападник – Артем Бєсєдін.

Не виключений варіант, що хтось із вінгерів розпочне матч на вістрі атаки. Андрій Ярмоленко на старті професійної кар’єри футболіста грав саме на позиції форварда, також Євген Коноплянка у цьому сезоні в Шальке здебільшого грає нападника. До того ж, на прес-конференції сам Ярмоленко натякнув на свій можливий вихід в центрі.

Ми сьогодні говорили з головним тренером стосовно моєї порзиції на полі. Він сказав, що не вимагає від мене аби я прив’язувався до однієї позиції. Тренер хоче, щоб я пересувався по всьому фронту атак, коли я граю тільки на фланзі мене легко перекрити. Я вважаю, що гравці групи атаки повинні мати багато простору і вони мають рухатись по всій ширині поля.

LIVE! Прес-конференція збірної України (08-10-17)

Live‼️ Прес-конференція збірної України перед ключовим матчем проти Хорватії у Києві.Завтра (9 жовтня) команди зіграють на Олімпійському. Ставте свої питання та діліться стрімом з друзями.Дякуємо, що дивитеся FootballHub!

Чи допоможуть нам панічні настрої хорватів? Чи навпаки ця складна ситуація мобілізує гравців, тренерів і вболівальників? Вгадати надзвичайно складно, оскільки це може зумовити як найкращий матч року для картатих, так і провал року. Чекаємо на яскраве і безкомпромісне протистояння та вболіваємо за наших.

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …