Україна – Литва. Упевненість є – потрібен результат

Думки та емоції перед важливим матчем для нашої збірної у відборі до Євро-2020. Андрій Шевченко рішуче налаштований здобути результат.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України

Все добре. У Миколенка було незначне, навіть не пошкодження, а дискомфорт. Ми дали йому спеціально декілька днів на відновлення. Провели тестування. Він потренувався, нема ніяких проблем. Готуватиметься з усіма гравцями. Те ж саме стосується всіх футболістів. Ніхто не випав зі складу. Всі в оптимальній формі чекають завтрашнього матчу.

Гравці атаки зараз в дуже хорошій формі. Обирати – це лише величезний плюс для мене серед такої кількості чудових футболістів. Впевненість у команди є. Важливо досягти позитивного результату. З усією повагою до Литви, але ми граємо вдома. Перед нами стоять великі цілі. Для того, щоб їх досягти, нам потрібна перемога.

Руслан Малиновський, півзахисник збірної України

Завжди приємно перебувати в ситуації, коли команда йде на переможній хвилі. Коли не програє, показує хороший футбол. Це в психологічному плані легше і для команди в цілому. Треба триматися на цьому рівні. І перемогти.

Саулюс Міколюнас, півзахисник збірної Литви

Не можу когось особливо виділити. Збірна України дуже добре збалансована на усіх рівнях. Досвідчені гравці та молоді футболісти грають в хорошій зв’язці, показують хороший футбол. Усі на високому рівні. Тому матч для нашої збірної буде дуже важким.

Валдас Урбонас, головний тренер збірної Литви

Звісно, наша мета взяти очки. Будь-який позитивний результат нас влаштує. Ваша збірна добре укомплектована на всіх позиціях. У цьому ми переконалися під час першої гри у Вільнюсі. Хотілося б зробити висновки і не повторювати тих помилок, яких ми припустилися в першій грі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також