Україна на Євро-2018: програли, а попереду – Іспанія

1 min read
0
277

На Євро-2018 з футзалу Україна боролася за перше місце з командою Португалії. Фаворит – піренейці. В їхньому складі – один з найкращих футзалістів світу Рікардінью. Але наші билися до останнього.

Португальці почали тиснути з перших хвилин: Грицина виніс м’яч з порожніх воріт після удару Коелью. Але вже на 3 хвилині Бруну забив – 0:1. Потім Коелью влучив у поперечку. А в середині першого тайму Тягу Бріту, видовищно розібравшись з Шереметою, влучно пробив в ближній кут – 0:2.

Але українці не здалися. По перерві синьо-білі стали активніше вмикатися в гру, що принесло плоди – м’яч після швидкого розіграшу ауту забив Разуванов. Українці пішли вперед – стали активніше пресингувати. Через 4 хвилини рахунок зрівняв Королишин.

Шкода – нічия трималася недовго. Технічні португальці знову вийшли вперед і вже свого не віддали.  Педру Карі забив третій. А до 37-ї хвилини  рахунок був вже 2:5 – по голу забили Нельсон Мігел та капітан Рікардінью.

Підсумок поєдинку був очевидний. Але за 17 секунд до кінця наша збірна все ж відквитала один – гол після чудової комбінації забив Шотурма.

Хай там як, це був хороший матч. Україна крокує до 1/4 фіналу, де зіграє з не менш іменитим суперником, переможцем групи D – Іспанією. Жовто-сині останній раз проходили до півфіналу ще на Євро-2005, але в матчі з чинними чемпіонами континенту в нашої збірної буде шанс зробити футбольне диво.

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…