Домашня сторінка Актуально Україна – не Росія. Футбольний агент знищив росіян і похвалив Малиновського

Україна – не Росія. Футбольний агент знищив росіян і похвалив Малиновського

8 читачів онлайн
1
19,749

Логіка у словах є

Ізраїльський футбольний агент Денис Лахтер в інтерв’ю Eurosport розкритикував російських футболістів і похвалив Руслана Малиновського:

Якщо Гасперіні не зміг завести Міранчука, то не існує тренера, який зможе. Він не виконує установки, не бере участі в пресингу, весь час лише імітує. Це людина, яка звикла грати на чистих м’ячах, людина однієї команди.

Подивіться на того ж Малиновського та Міранчука – далі розмовлятимемо? Де Малиновський грав у Європі? Звідки хлопчик вийшов, пам’ятаєте? Він не грав у локомотивах, його ніхто не облизував, як ескімо, і не розповідав, що ти у нас супер-пупер. Малина – пацан, який зробив себе сам, а у Міранчука ніколи не було реального супротиву.

Чому Україна сильніша за Росію? Там немає таких зарплат, там політична і економічна ситуація такі, що за великими грошима змушені їхати. У Росії не хочуть їхати. Малиновський – хлопець, який знає, чого хоче. За рік-два буде в серйознішому чемпіонаті, ніж Італія, в ТОП-клубах Англії

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

У сезоні 2020/2021 Руслан Малиновський відзначився 10 голами і 12 асистами в 43 матчах за Аталанту. На Євро-2020 хавбек проявити себе повною мірою не зумів.

Читайте також: Офіційно! Легендарний гравець Реала перейшов до іншого ТОП-клубу

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

130 мільйонів за супербомбардира. Епохальний трансфер вже близько

Гучний перехід ось-ось має відбутися …