Домашня сторінка Ексклюзив Україна – Португалія. Коментарі щасливих людей

Україна – Португалія. Коментарі щасливих людей

13 читачів онлайн
0
2,175

Коментарі наших футболістів після історичної перемоги над португальцями можна слухати безкінечно.

Які сюрпризи Шевченко підготував Сантушу? Як було грати вдесятьох? Що відчули після фінального свистка? Футболісти цього вечора були максимально щирі.

Олександр Зінченко:

– Емоції не передати словами. Я просто зірвав голос. І просто спустошений. Я вітаю всіх вболівальників. Тих, хто підтримував нас у важку хвилину. Роблю низький уклін. Без вас ми ніхто!

Ви бачите, який колектив створив тренерський штаб? Це видно на полі. А в побуті – це ще краще. Ми працюємо як єдине ціле. І дійсно показуємо хорошу гру (див. відео – треба бачити ЯК Зінченко давав цей коментар!)

Андрій Пятов:

Я казав Степаненку, щоб він не виходив грати, коли судить цей арбітр (Ентоні Тейлор). Він його вилучив в одній грі на 15 хвилині за дві жовті. І зараз: перша картка взагалі не йому мала би бути. І другий епізод – там рикошет від ноги в руку. Це не пенальті…

Чи міг взяти пенальті від Кріштіану Роналду? Він мені вже третій забив (сміється). Напевно, ні.

Ми здорово закривали зони. Вони не знали, що робити. У меншості навіть контролювали м’яч і могли навіть забити.

Є гра – це найголовніше! Ми граємо якісно і красиво, виконуємо те, що говорить тренер. Самі кайфуємо!

 

Руслан Малиновський:

Шевченко налаштував нас на гру дуже добре. Казав, що багато людей прийде. Він сказав найпершу фразу, що заздрить нам. У нас є можливість зіграти ТАКИЙ матч. А він не може бути на нашому місці.

Давайте будемо трохи скромніші. Сьогодні була важка гра у фізичному плані. Але попри те, що всі втомилися, багато емоцій віддали і отримали насолоду від гри!

Миколенко – молодець! Вони думали, що він буде назад розвертати? А він прокидав по бровці 80 метрів. Дуже класно зіграв. І в першій грі теж. У нього божевільний потенціал. Він дуже пластичний, вибуховий…

 

Роман Яремчук:

У нас така схема була в два нападники: я і Ярмоленко. Обидва забили. Виконали завдання тренера. Тактика спрацювала.

Іноді Марлос був навіть вище за нас. Він мав відтягувати на себе центральних захисників і для нас робити вільні зони. Дуже креативне рішення від тренерського штабу. Перший раз ми почули – всі були шоковані, що будемо такою схемою грати.

Якби я не вертався в оборону, було б дуже складно. Семеду дуже активно йшов у атаку. Треба було захищатися всім разом – інакше вони просто розривають.

Олександр Караваєв:

Коли був фінальний свисток, не знав, що робити. Радіти чи плакати? Всім дякувати. Така підтримка! Особливо останні 20 хвилин, коли було вилучення. Заради цього треба жити і грати.

Як грати вдесятьох проти чемпіона Європи? Ну як, отут біля горла виделочки стоять. Коли ми дивимося одне одному очі в очі, і кажемо, що треба дотерпіти, бо таке раз у житті буває… Ми показали, що ми команда!

Пенальті? Ну, поставив, і поставив. Ще сильнішими нас зробив. Нам потрібна була ця перевірка. Ми її пройшли.

 

Євген Коноплянка:

Все можливе в цьому житті! Якщо є мета і бажання.

Секрет успіху? Це єдиний колектив! Єдиний кулак. Ми вже як родина!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…