В кожному матчі тільки перемога ©💪🇺🇦 Гравці збірної України прокоментували другу поспіль перемогу у Лізі Націй.

Андрій Пятов:

Найбільша небезпека була в наприкінці матчу після кутового. Там ми з Андрієм Ярмоленком разом вибили м’яч, він навіть влучив мені по руках. Загалом, підстрахували один одного. Від словаків ми саме такої гри і очікували. Тому сюрпризів не булою

Насправді, ми ще глобально нічого не вирішили. Але погоджуюсь, що після того як ми взяли шість очок, у нас є певна перевага в подальшій боротьбі в групі.

Андрій Ярмоленко:

Думаю, що гра була більше нічийна, але добре, що виграли. Тяжко грати у Львові без уболівальників, звикли, що тут божевільна підтримка, було незвично грати. Слава Богу не програємо на Арені Львів. Всі хлопці тільки “за” те, щоб всі матчі збірної проводилися у Львові. Люди тут люблять футбол. Перед пенальті не переживав. Мені хотілося забити. Іноді те, що тобі хочеться забити, заважає. Десь я переживав за те, що хлопці старалися протягом всієї гри, віддавали усі сили, не хотілося підвести їх і всю країну.

Яремчук? Йому рано ще пробивати пенальті, нехай набереться досвіду. Насправді, це жарти, у нас є тренерський штаб, який визначає того, хто буде бити пенальті. Хто буде це робити – неважливо, головне, щоб ми перемагали і тішили вболівальників. Заміни і у матчі проти Чехії відіграли свою роль, і зараз. Найголовніше, що всі переймаються за результат і нашу гру. Всі розуміють, що виходять битися і грати за свою країну. Зараз хлопці більше розуміють, що потрібно робити на футбольному полі і чого вимагає тренерський штаб. Ми намагаємось грати у свій футбол. Наш тренерський штаб прагне грати у сучасний футбол.

Євген Коноплянка

Не потрібно робити передчасних висновків. Раптом ми програємо ігри, що залишилися і потім нам згадають ці всі слова, що ми – фаворити. На даний момент ми добре виступаємо. Дай Бог, так і будемо продовжувати. Якщо будемо працювати, все буде гаразд. Я ще перед Лігою націй казав, що наша мета – перемога в кожному матчі. Взаємодія з Матвієнко? Ми постійно підказували один одному, десь він мені може “напхати”, підказати, що я не так зробив. Десь я йому можу. З боку краще видно, коли я з м’ячем, він щось підказує.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Футбольний на голову. Валерій Лучкевич

У новому випуску Футбольного на голову Володимир Звєров перевіряв футбольні знання футболі…