Україна- Словаччина. Перед матчем

Якщо гравці приїжджатимуть на товариські матчі без мотивації – ми не будемо їх викликати❗Рецепт Шевченка, як готувати збірну??. Дивись та коментуй?

Опубліковано FootballHub 10 листопад 2017 р.

Наша команда рада, що повернулася до Львова. Ми дякуємо вболівальникам за палку зустріч біля готелю, у цьому місті завжди приємно грати. 

Ми будемо випускати на поле тих, хто готовий, хтось з новачків гратиме зі старту. Наш тренерський штаб планує використати усі заміни.

Мякушка ми викликали не тільки через те, що він вправно пробиває штрафні, адже в нас є група гравців, які добре виконують стандарти. У футболіста «Карпат» є ігрові якості, які змусили нас звернути на нього увагу. Якщо Сергій вийде на поле, можливо він зможе порадувати своїх уболівальників.

Олександр Караваєв розповів про емоції від виклику до національної команди.

Виклик до збірної – це честь та гордість для кожного. Запитайте юних футболістів – усі хочуть захищати кольори збірної. Мотивація завжди зашкалює, незважаючи від рівня гри.

Атмосфера в збірній відмінна. Ми багато спілкуємось один з одним, що зближує нас. Посвята новачків – хороша ініціатива, усі переживають перед виконанням пісень, адже ми все-таки не професіональні співаки. Утім, це йде на користь адаптації, тому дякуємо тренерському штабу за таке нововведення.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Юрій Вернидуб збирає старих знайомих

Чорно-білі офіційно оголосили про підписання Пилипа Будківського.  …