Україна — Словенія U-19. Нічийна битва за місце на Євро

Збірна України U-19 проводить перший раунд відбору на Євро-2020 у Швеції. Суперниками українців по групі є збірні Естонії, Словенії та Швеції.

У першому турі Україна розбомбила естонців з рахунком 4:0. У другому матчі підопічним Олега Кузнецова протистояли однолітки зі Словенії.

Фото УАФ

Українці розпочали поєдинок досить оптимістично. Вже на 4-й хвилині голом відзначився Волошин. Результативна передача на рахунку Мудрика. Але за 10 хвилин до закінчення першого тайму українці пропустили.

У другій половині поєдинку команди обійшлися без забитих м’ячів.

Бойова нічия між Україною та Словенією! #мизбірна

A post shared by UAF/УАФ (@ffukraine) on Nov 16, 2019 at 7:57am PST

Після цієї нічиєї інтрига у групі збірної України збереглася. Перед останнім туром українці та шведи мають по 4 очка в турнірній таблиці, а словенці здобули 2 пункти. Абсолютним аутсайдером групи є збірна Естонії — 0 балів.

Чемпіонат Європи пройде влітку 2020-го року у Північній Ірландії. Для потрапляння на Євро українцям потрібно подолати 2 раунди відбору: нинішній та наступний, який відбудеться навесні 2020-го року. Зараз перед Україною стоїть завдання посісти одне з двох перших місць у групі.

У наступному матчі українцям протистоятиме збірна Швеції. Цей поєдинок відбудеться 19-го листопада.