Україна U-17. Через нічию на ЄВРО

Юнацька збірна України U-17 проводила заключний матч другого раунду кваліфікації на ЄВРО-2018.

Перед грою з чехами українці перебували у доволі комфортному турнірному становищі. Наші земляки в стартових двох матчах набрали 4 очка. Тому в заключному поєдинку достатньо було зіграти в нічию і не хвилюватись щодо результату в паралельному матчі Сербії та Іспанії.

У двобої з чехами ледь не з перших хвилин наші географічні сусіди змушували українців фолити проти себе. Вже у стартові 25 хвилин українці заробили 3 жовті картки. Ще більші проблеми спіткали нашу збірну на 33-й хвилині, коли друге попередження отримав Волошин і залишив свою команду в меншості. На щастя, до перерви номінальні господарі реалізувати свою кількісну перевагу не змогли.

В другому таймі збірна України навіть отримала право на пробиття пенальті. Але Мудрик, що відзначився в попередньому матчі проти сербів, не зумів його реалізувати.

Попри це збірна України втримала сприятливі для себе нулі. В паралельній грі Іспанія та Сербія також розписали нічию 1:1. Таким чином, українці разом з іспанцями, маючи по 5 очок, очолили групу та вийшли на Євро.

Утім, у попередньому переможному матчі з сербами (2:1) українці порушили регламент, помилково випустивши на поле двох дискваліфікованих гравців. Залежно від того, як вирішиться ця делікатна ситуація і стане остаточно відомо, чи поїде збірна України на Євро-2018.