Україна у Львові залишила Люксембург ні з чим

Матч лідерів групи В відбору на Євро-2020 відбувся у Львові.

Андрій Шевченко не став експериментувати зі складом у матчі з Люксембургом і залишив тих же 11 гравців, які напередодні вийшли на двобій із Сербією.

Андрій Шевченко вирішив обійтися без змін😮З Люксембургом битимуться усі ті, хто грав проти Сербії⚡Які ваші прогнози на цей матч?✍

Опубліковано FootballHub Понеділок, 10 червня 2019 р.

З першої ж хвилини Люксембург вибудував щільну оборону, але довго витримати український натиск йому не судилося. На 6 хвилині Коноплянка швидко розіграв кутовий з Циганковим, який одразу віддав на Малиновського. Один із найкращих гравців чемпіонату Бельгії розхитав опонента і з правої (!) ноги, навісив до штрафного майданчика, де краще за всіх зіграв Роман Яремчук – удар головою від форварда і 1:0 на табло.

Фото FootballHub

Стандарти стали великою проблемою для гостей на початку зустрічі. Вже за декілька хвилин Степаненко міг подвоїти перевагу України після подачі з кутового від Коноплянки. Удар опорника прийняла на себе поперечка воріт Люксембургу.

Супершанс мав Зінченко. Циганков пасом шукав Коноплянку, але повз пробігав гравець Манчестер Сіті, який завдяки везінню прийняв мч і вийшов віч-на-віч із Морісом. Удар українця голкіпер Люксембургу дивом перевів на кутовий.

Найпомітнішим гравцем у складі суперників очікувано був Моріс. Голкіпер ще раз до перерви врятував свою команду після потужного удару Малиновського зі штрафного.

Люксумбург в атаку ходив рідко, проте дуже небезпечно. Пару неприємних хвилин довелося пережити українським уболівальникам на Арені Львів на 36 хвилині. Спочатку Янс непогано пробивав – врятував Пятов, а за хвилину Мартінш забив м’яч у сітку воріт України після класного навісу від Тілля. На щастя для нашої команди, арбітр зафіксував офсайд, якого, як показав повтор, не було.

Другий тайм розпочався з удару Циганкова. Гравець Динамо обігрався з Малиновським (на 15 квадратних метрах було одразу 5 гравців збірної Люксембургу), змістився в центр і пробив – просто в руки Морісу.

Люксембург відповів небезпечним штрафним від Венсана Тілля. Удар атакувального півзахисника гостей був акуратно над стінкою українців і точно в кут воріт Пятова. Український воротар у класному стрибку команду Шевченка врятував.

Чим менше залишалося часу до завершення матчу, тим менше атакували українці. Підопічні Шевченка все-таки витратили чимало сил у попередньому поєдинку, тому у другому таймі Україна десь очікувано, але підсіла.

Міг зняти всі запитання щодо переможця Зінченко. Швидка контратака України завершилася пасом Коваленка на Зінченка, який без роздумів пробив з правої ноги у ближній кут воріт Моріса – сейв голкіпера Люксембургу.

Україна мінімально перемагає Люксембург. Матч, який вболівальники не назвуть одним із найкращих в історії збірної України, але від цього 3 очка у ньому не стануть менш цінними. Команда Шевченка закріплює лідерство у боротьбі за путівку на Євро-2020.