Українець карає Ягеллонію в Лізі Європи

Не проходить жодного тижня без результативних новин від наших легіонерів у Бельгії. Цього разу відзначився Роман Яремчук і зробив це у матчі кваліфікації Ліги Європи.

Гент після мінімальної гостьової перемоги 1:0 приймав польську Ягеллонію на своєму полі. Роман Яремчук залишився в запасі, а от інший українець – Ігор Пластун вийшов із перших хвилин. Навіть без основного нападника бельгійці одразу показали супернику, хто є господарем ситуації. На 13-й хвилині хороша флангова атака вдалася Генту. Домпе накрутив суперника і навісив на дальню стійку, де в дотик Андріяшевич спрямував м’яч на Авонії, і той забив. Швидкий пропущений м’яч пригнітив гостей і вони до перерви не змогли нічим відповісти. Не надто квапив події і Гент, який до перерви створив ще один потенційно гольовий момент.

Другу половину матчу Ягеллонія розпочала із голу. Захисник Гента не зміг вдало прийняти м’яч і цим скористався Поспішил, який в той же момент м’яч відібрав і спрямував у дальній кут воріт Калінича. За нічийного рахунку на полі з’явився Яремчук. Роман замінив автора результативної передачі Андріяшевича. 17 хвилин знадобилось українському нападнику для того, щоб забити. Роман отримав м’яч на лівому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і несподівано для голкіпера сильно пробив у нижній кут, 2:1. Ще за 5 хвилин Гент поставив крапку у матчі, Девід із передачі Асаре вразив ворота Ягеллонії втретє.

3:1 вдома і 1:0 на виїзді. Гент двічі перемагає польського суперника і проходить у плей-оф Ліги Європи, де зіграє проти Бордо, що здолав Маріуполь.