Українець не врятував Луго

28 читачів онлайн
0
1,102

Василь Кравець знову відзначився результативною дією у складі Луго. Українець віддав гольову передачу в матчі проти Тенеріфе. Команда Кравця першою відкрила рахунок. Василь на 15-й хвилині віддав точну навісну передачу на Віко, який і відправив м’яч у ворота.

Та вели в рахунку гості не довго. Вже за 6 хвилин після пропущеного м’яча Тенеріфе зрівняв рахунок. Лонго реалізував пенальті. Минула ще якась пара хвилин, і господарі вже вийшли вперед. Відійти від такого удару футболісти Луго не змогли, тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги Тенеріфе. В дебюті другого тайму головний тренер гостей провів подвійну заміну в надії врятувати матч.

Але такі дії мали лише зворотній наслідок. Мула точним ударом остаточно дикласував суперників і встановив підсумковий рахунок 3:1. Луго продовжив свою безвиграшну серію вже до 5 матчів (3 з них програно), а Тенеріфе наблизився до першої десятки Сегунди.