Українець перемагає українця. Асист Малиновського приносить Генку три очки

Чергове українське протистояння відбулось у чемпіонаті Бельгії. Генк Руслана Малиновського зустрічався із Гентом Ігоря Пластуна, Романа Безуса та Романа Яремчука. Щоправда, участь у матчі взяли лише двоє із чотирьох українців. Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі своєї команди, а Роман Безус вийшов на заміну в другому таймі. Але перемогу здобув Генк, а екс-півзахисник Зорі продовжив свою результативну серію.

Перший тайм команди відіграли без голів, хоч забити могли як одні, так і інші. На правах господарів більше потенційно гольових нагод було у Генка. Однак проблеми із реалізацією знову далися взнаки. Саме за це команда Пластуна, Безуса і Яремчука поплатилася вже у другому таймі. На 55-й хвилині Руслан Малиновський отримав м’яч у центральній частині поля. У гравця збірної України було аж надто багато вільного простору. Такою ситуацією Малиновський просто не міг не скористатися. Руслан протягнув м’яч у третю зону і віддав точну передачу в ноги Троссару. Той хитнув опонента та прекрасним ударом поклав м’яч просто у верхній кут воріт.

Головний тренер Гента спробував переламати хід гри і згодом випустив гравців, спрямованих більше на атакувальні дії. Серед таких був і Роман Безус. Та це не допомогло господарям, і Генк здобув мінімальну перемогу 1:0. Таким чином, Гент продовжив свою безвиграшну серію в плей-оф чемпіонату, яка становить уже 6 матчів, а ось у Генка все навпаки і доволі оптимістично. Команда Руслана Малиновського залишається лідером чемпіонату із 9-очковою перевагою над Брюгге. Сам українець відзначається результативними діями у четвертому матчі поспіль.