Українець вивів команду у фінал Кубка! Супергол зі штрафного від динамівця. ВІДЕО

Український півзахисник став головним героєм матчу Сігма Оломоуц – Слован Ліберец. Ахмед Алібеков, контракт якого належить Динамо, допоміг Словану вийти до фіналу Кубка Чехії. Наприкінці першого тайму півзахиснику вдався фантастичний гол після удару зі штрафного.

Гол українця допоміг Словану перемогти Сігму 2:1. В середині другого тайму Кухта отримав вилучення і команда українців Алібекова і Качараби догравала в меншості, але втримала переможний рахунок. У фіналі Слован зустрінеться із празькою Спартою, яка з аналогічним рахунком перемогла Вікторію Плзень. Матч запланований на 1 липня у Лібереці.