УКРАЇНСЬКА БОМБА! Малиновський забиває і віддає у перші 30 хвилин проти Брешії. ВІДЕО

Український півзахисник став головною рушійною силою успіху Аталанти у матчі Серії А.

Вже на 2 хвилині Малиновський довів Гасперіні, що той недарма випустив українця в основі. Ексгравець Зорі побачив вільний простір у центрі захисту гостей і віддав пас на Пашалича, який асистом партнера скористався на 100 відсотків, точно пробивши у кут воріт Андреначчі – 1:0.

Аутсайдер неочікувано швидко відігрався, коли Торрегросса скористався помилкою Аталанти у захисті – 1:1.

Бергамаски не знітилися і продовжили атакувати. На 25 хвилині Де Рон завершив класну комбінацію – 2:1, а за 3 хвилини неймовірний удар вдався Малиновському. Гравець збірної України підробив м’яч під ліву і наважився на удар з дальньої відстані – точно у кут воріт Брешії – 3:1.

Ще за дві хвилини Аталанта забила свій четвертий м’яч! І знову не обійшлося без Малиновського. Руслан віддав на Госенса, який навісив у штрафний майданчик точно на голову Сапати – 4:1!

Свою феєрію Аталанта і Малиновський продовжили після перерви. На 55 хвилині українець знову вивів віч-на-віч Пашалича, який не зміг змарнувати класний пас нашого футболіста – 5:1.

Минуло ще дві хвилини, і Пашалич оформив хет-трик. Хорват скористався помилкою захисників Брешії і пасом від Ебріма Коллі – 6:1.

Малиновський залишив поле на 74 хвилині. Залишив головним героєм (навіть попри хет-трик Пашалича)! А Аталанта здобула впевнену перемогу 6:2.