Українська машина. Малиновський шокує голом Рому, але Аталанта втрачає перемогу після заміни українця. ВІДЕО

Українець забиває вже в другому поєдинку поспіль.

У 32-му турі чемпіонату Італії Аталанта на виїзді грала з Ромою. Джан П’єро Гасперіні у стартовому складі випустив Руслана Малиновського, який став справжнім героєм у матчі з Ювентусом. Тоді українець забив переможний м’яч, вийшовши на заміну. Віктор Коваленко теж потрапив до заявки бергамасків, але вже звично для себе залишився на лаві для запасних.

Фото Atalanta

Аталанта активно розпочала поєдинок і на стартових хвилинах притисла Рому до воріт. Найбільше у складі гостей виділявся Руслан Малиновський. Українець чудовими передачами загострював гру бергамасків і саме він здійснив перший удар у цій зустрічі. Українець потужно бив з меж штрафного майданчика з гострого кута, але голкіпер Роми Лопес відбив перед собою.

Згодом Малиновський двічі створював небезпечні моменти для своїх партнерів по команді – для Сапати та Ілічича. Однак, ні колумбієць, ні словенець не використали чудові передачі українця і з близької відстані стріляли просто у воротаря.

Та вже у середині тайму півзахисник збірної України показав, як треба забивати. Малиновський вдало замкнув простріл з лівого флангу від Госенса, завдавши сильного удару в дотик з лінії воротарської зони у кут воріт Роми – 0:1.

У стартові хвилини другого тайму Аталанта могла забивати вдруге

Ілічич віддав на Малиновського, і здавалося українець з лінії штрафного майданчика буде пробивати сам, але натомість він відпасував на Ромеро, якому не вистачало трохи, щоби відзначитися – м’яч пройшов у декількох сантиметрах від стійки.

На 59-й хвилині Джан П’єро Гасперіні вирішив замінити Малиновського, який проводив дуже хороший поєдинок. Замість нього на полі з’явився Пашалич. І це при тому, що Малиновський на момент заміни мав найвищу оцінку серед усіх гравців матчу, за версією відомого статистичного порталу Whoscored.

Скрін Whoscored

На 64-й хвилині гравці Аталанти змарнували просто ідеальну нагоду. Сапата виконав розкішний простріл на дальню стійку, де був ніким не прикритий Муріель. Однак нападник з декількох метрів примудрився пробити повз ворота. Згодом гості ще й залишилися у меншості. Госенс отримав справедливу другу жовту за фол проти Верету і покинув межі поля.

Після вилучення Рома заграла впевненіше і агресивніше. Майже одразу міг забивати Джеко. Нападник прийняв м’яч у штрафному майданчику Аталанти, технічно розвернув захисника, але з лівої пробив вище воріт.

Та на 75-й хвилині римляни таки досягли свого. Крістанте сильним дальнім прострілом прошив Голліні – 1:1.

За мить Джеко виходив віч-на-віч з Голліні, але переграти голкіпера Аталанти він не зумів.

Вже на останній доданій хвилині Ібаньєс отримав другу жовту і залишив уже Рому вдесятьох. Проте Аталанта просто не встигла цим скористатися.

Після цього матчу бергамаски продовжують займати 3-тю сходинку у Серії А. Команда Джан П’єро Гасперіні має 65 очок. Стільки ж у Ювентуса, який йде четвертим. Мілан – другий  і має 66 очок. Тому боротьба за срібло чемпіонату Італії обіцяє бути гарячою.