Четвертий матч у новій команді і вже Man of the match. Боруссія на виїзді розгромила Гамбург 3:0 і Андрій взяв участь у двох забитих м’ячах. Спершу Ярмоленко виконав подачу зі штрафного, м’яч після верхової дуелі підхопив Кагава і переправив у ворота.

Другий гол шершні організували під час контратаки. Пулішич на швидкості знайшов вільного Ярмоленка. Українець хитнув захисника і прострілив на дальню стійку, де передачу замкнув Обамеянг. Однак, чи записувати асист на рахунок Андрія ? Виникли суперечки, адже під час передачі відбувся невеличкий рикошет від ноги захисника.

Animated GIFs - Find & Share on GIPHY

За десять хвилин до кінця матчу Боруссія забила третій гол і встановила остаточний рахунок – 0:3. Після матчу офіційний сайт німецької Бундесліги визнав українця найкращим гравцем матчу. Це навіть попри те, що на 67-й хвилині Петер Бош замінив Ярмоленка.

Ярмоленко завдяки своєму темпу, дриблінгу та вертикальним діям створив дуже багато проблем Гамбургу. Він взяв участь у двох голах Борусії – виконав штрафний удар, коли відзначався Кагава, та асистував Обамеянгу

Також найвищий бал за гру німецьке видання Kicker поставило нашому співвітчизнику. Найближчим за оцінкою до Андрія був Крістіан Пулішич. А згодом Ярмоленко потрапив до символічної збірної туру.

Мав результат цього поєдинку і декілька історичних підтекстів. Петер Бош увійшов в історію німецької Бундесліги. Адже його нова команда у перших п’яти матчах чемпіонату ще не пропускала. А третій гол Пулішича став 3000-м забитим м’ячем Боруссії в чемпіонаті. Більше забивали лише Баварія (3865) та Вердер (3840).

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…