Українська залежність Гента. Шедевр Безуса перевертає гру

У центральному матчі туру Ліги Жупіле зустрілися Гент і Стандард.

У стартовому складі Гента вийшли одразу всі українці: Безус, Яремчук і Пластун. Саме Роман Безус став головним героєм серед українських представників бельгійського клубу у цьому матчі.

Після першого тайму Стандард вів у рахунку 1:0 завдяки голу марокканця Амалла. Але у другій сорокап’ятихвилинці все перевернув гол Безуса. Ексгравець Ворскли, Дніпра і Динамо на 48 хвилині наважився на удар із 18 метрів – м’яч після пострілу українського півзахисника від поперечки влетів у сітку воріт Стандарда.

Цей гол надихнув партнерів, які вже без Безуса і Яремчука на полі зуміли вирвати перемогу у другої команди чемпіонату. Джонатан Девід, який замінив Безуса, на 85 хвилині реалізував пенальті за гру рукою гравця суперника, а підсумковий результат матчу на 90 хвилині встановив бельгійський півзахисник Гента Кастро-Монтес – 3:1!

Перемога над прямим конкурентом за п’єдестал дозволила фактично третій (якщо Мехелен свій матч виграє, то Гент стане четвертим) команді чемпіонату Генту розраховувати на другу проміжну сходинку, адже у команди наших футболістів ще є матч у запасі. Лідирує у Лізі Жупіле Брюгге.