Українська битва Гента і Брюгге: Соболь з асистом, Яремчук — лідер атак

Центральний поєдинок 20-го туру бельгійської Ліги Жупіле був протистоянням команд українців. Гент Платуна, Яремчука та Безуса приймав Брюгге Соболя.

У старті з’явилися лише двоє гравців збірної України: Яремчук та Пластун. Безус і Соболь залишилися у запасі.

Перший тайм по грі був за Гентом. Дуже непогано в атаці діяв Роман Яремчук. Українець двічі небезпечно пробивав із середньої відстані, а також міг відзначитися красивим асистом п’ятою.

Гент грав у цікавий футбол зі швидким переходом з оборони в атаку. Гравці Брюгге часто не встигали за своїми опонентами. Багато боротьби попереду виграв Яремчук, а в обороні надійно діяв Пластун. Цікаво, що форвард часто опинявся не лише на вістрі атаки, але й шукав вільні зони на обох флангах.

На другий тайм поєдинку головний тренер Брюгге випустив Соболя.

Яремчук міг вивести Гент вперед, але після його удару з меж штрафного майданчика м’яч пройшов у сантиметрах від стійки воріт. У наступній атаці результативною дією відзначився Едуард. Гравці Брюгге розіграли кутовий на лівому фланзі, Соболь подав у штрафний майданчик, а екснападник Зорі Бонавентуре головою пробив у правий від голкіпера кут — 0:1.

Гент всіляко намагався відігратися. Господарі підвищили темп, почали діяти різноманітніше і на 73-й хвилині це дало результат. Яремчук класно прийняв м’яч перед штрафним майданчиком Брюгге, елегантно віддав на Девіда, а той ще далі продовжив на Оджиджи-Офое. Капітан Гента впевнено розібрався із Міньйоле — 1:1.

Господарі активно атакували. З дальньої відстані у поперечку пробив Кумс. Гості теж не збиралися відсиджуватися в обороні. Бонавентуре міг робити дубль, Діатта став би героєм матчу, але проти цього був голкіпер Гента, який відбив два удари суперника.

FT: 1-1 Alles in de strijd gegooid en kansen gehad maar de overwinning stierf op de lat. Fort Ghelamco still standing though 🏰 Well played Buffalo's 👊🏼#GntClu #jpl

A post shared by KAA Gent (@kaagent) on Dec 22, 2019 at 7:23am PST

На останніх хвилинах поєдинку вийшов Безус, але не встиг нічим запам’ятатися. Нічия 1:1 на користь лідерові чемпіонату — Брюгге. Гент поки що продовжує утримувати третю сходинку в турнірній таблиці бельгійської Ліги.