Українське дербі. Дубль Малиновського не залишає шансів Генту

Матч 3 туру плей-оф чемпіонату Бельгії між Генком і Гентом за правом можна називати “українським дербі”. У стартових складах обох команд знайшлося місце українським збірникам: Малиновський у Генка і Яремчук в Гента (у другому таймі у складі Гента з’явився ще один українець – Роман Безус).

Руслан Малиновський став найпомітнішою фігурою у складі обох команд. Екс-півзахисник Зорі відзначився дублем, який у підсумку і подарував перемогу лідерам чемпіонату. На 43 хвилині Малиновський вдало реалізував пенальті, який сам же і заробив (м’яч після удару півзахисника влучив у руку суперника) . А за декілька хвилин ще один потужний удар українця не без рикошету перетворився на гол – 2:0 після першого тайму.

По перерві Генту вдалося відквитати один гол зусиллями захисника Дерейка, але на більше Яремчука і партнерів не вистачило – 2:1 на користь Генка.

Прикрість з Малиновським сталася у компенсований до другого тайму час. Руслан у боротьбі з суперником впав і випадково зачепив бутсою голову лежачого суперника. Як показав повтор, українець не бачив опонента, але арбітру здалося інакше і він показав Малиновському пряму червону картку.