Українське дербі! Габовда відібрав очки у Петряка і Реброва

Це чемпіонат Угорщини! Головний аутсайдер ліги переміг лідера. Халадаш Юрія Габовди мінімально обіграв Ференцварош Івана Петряка та Сергія Реброва.

Фото – haladas.hu

Єдиний м’яч у матчі Халадаш забив на 53-й хвилині з пенальті. Гості могли відігратися. І також з одинадцятиметрового. Але Ференцварош не реалізував свій удар. Всього арбітр показав 11 попереджень.

У нас був м’яч, але суперник організовано захищався, – каже Сергій Ребров після матчу. – Складно грати з такими командами. Якщо ми не віддаватимемося на сто відсотків, ми не кращі за інших. Мені потрібно проаналізувати матч і подивитися статистику.

Я тут тільки два місяці і не був у команді під час підготовчого періоду. Нам треба залишатися спокійними і контролювати м’яч. Всьому потрібен час. Не можу сказати, що ми грали погано, але треба робити це по-іншому. Коли час прийде, команда зрозуміє, як діяти в таких поєдинках – відзначив Ребров.

Увесь матч за Халадаш відіграв український легіонер Юрій Габовда.

Враження від матчу просто бомбезне, – каже Габовда Footballhub. – Атмосфера неймовірна. Взагалі в Угорщині з цим все у порядку. Наші фанати – одні з найкращих у чемпіонаті. За відвідуваністю ми на другому місці в чемпіонаті. На першому – Ференцварош. Тому наші матчі – це певною мірою дербі. Фанати команд ворогують між собою.

Іван Петряк провів 90 хвилин за Ференцварош. До слова, півзахисник отримав виклик до національної збірної України на матчі проти Словаччини та Туреччини.

@gabovda_yura_gabi VS @petryak1994 🇺🇦💪🏻🔥Хорошая игра,отличная атмосфера🔝Желаю вам стать чемпионами в этом сезоне 🥇I wish you to become champions this year, my friend @sigi018 🥇🇭🇺

A post shared by Habovda Yuriy #Gabi#77🔥🤙🏻 (@gabovda_yura_gabi) on Nov 11, 2018 at 1:49am PST

У п’яти останніх турах Ференцварош здобув лише дві перемоги і зазнав двох поразок. Команда Реброва зменшила оберти, але поки залишається лідером у турнірній таблиці. Гонвед відстає на три очка. Халадаш залишився на останньому, 12 місці у турнірній таблиці.