Українське дербі в АПЛ. Вест Гем із Ярмоленком ставить підніжку Манчестер Сіті з Зінченком

Гравці збірної України протистояли один одному на полі

Андрій Ярмоленко вийшов на поле Олімпійського стадіону в Лондоні на матч із Манчестер Сіті вже за рахунку 1:1. Українець вступив у гру на 52 хвилині, замінивши Антоніо.

Саме 30-річний англієць відкрив рахунок у матчі, забивши красень м’яч на 18 хвилині першого тайму. Форвард команди Моєса ударом через себе поцілив у кут воріт Едерсона після подачі Цоуфала – 1:0.

Гості відповіли своїм голом якраз перед виходом на поле Андрія Ярмоленка. Канселу обійшов того ж Цоуфала і прострілив у штрафний майданчик Молотобойців на Фодена. Атакувальний гравець Ман Сіті м’яч одним дотиком прийняв, а іншим відправив у кут воріт Щенсного – 1:1.

Ярмоленко вийшов на поле і міг як допомогти свої команді, так і створити проблеми. Ексгравець Динамо класно вивів Форнальса віч-на-віч з Едерсоном, але у півзахисника Вест Гема забракло сил і майстерності, щоби перекинути бразильського голкіпера Сіті – удар просто в руки.

А під завершення матчу Ярмоленко ледь не “привіз” м’яч у власні ворота, віддавши невдалу передачу, яку у вихід віч-на-віч з Фабіанським ледь не перетворив Стерлінг. Захисники і сам українець ситуацію самовіддано виправили.

Photo by Catherine Ivill/Getty Images

Олександр Зінченко з’явився на футбольному полі на 78 хвилині. Гвардіола відправив 23-річного футболіста на лівий фланг, де Зінченко мав протистояти саме Ярмоленку. І пару небезпечних навісів гравець манчестерців зумів зробити. Проте, марно!

На останній хвилині Стерлінг міг вирвати перемогу для гостей, але Фабіанський відбив удар вінгера у стійку. 1:1 – закономірна нічия Вест Гема з фаворитом АПЛ.