Українське дербі в Іспанії. Кравець проти Зозулі

У 24 -му турі Сегунди Луго приймав Альбасете.

Перемога була потрібна кожній із команд. Луго після 23 турів осів на 20 сходинці, маючи у своєму активі 22 очки. Альбасете був у кращій ситуації. Команда Зозулі йшла на 15-му місці з 28 пунктами. Та ще й з грою в запасі (недограний другий тайм з Райо Вальєкано).

У стартових складах суперників вийшли українці. За господарів поля ліворуч у захисті грав Василь Кравець, який нещодавно приєднався до клубу.

У складі гостей в атаці прогнозовано з’явився Роман Зозуля.

Гості активно почали гру. Вже на 1 хвилині матчу Зозуля міг відкривати рахунок після подачі Олабе з правого флангу. Українець випередив захисника і пробивав головою, проте м’яч після удару нападника Альбасете пройшов у декількох сантиметрах від воріт.

Вдала гра від Кравця і непризначений пенальті

За кілька хвилин вже Василь Кравець міг ставати героєм моменту. Він прийняв м’яч на фланзі і прорвався до штрафного майданчика, легко обійшовши правого захисника Альбасете Беніто. Проте, той наздогнав українця і, здавалося, сфолив на Кравці. Але арбітр після перегляду відеоповтору моменту пенальті не призначив.

Кравець раз-у-раз проходив Беніто, останньому нічого не залишалося, як регулярно порушувати правила, щоб зупинити українця. Це призвело до того, що вже зовсім скоро правий захисник Альбасете отримав попередження за фол проти Кравця.

Непоганий момент Альбасете створив у середині тайму. Беніто подавав з правого флангу і м’яч після відскоку опинився в ногах Гарсії. Лівий захисник Альбасете влучив у стійку.

Ще один непризначений пенальті

Ще один суперечливий момент стався наприкінці першого тайму. Захисник Жерард Валентин продерся до штрафного майданчика гостей, прострілив і м’яч влучив  у руку захисникові Альбесете. Арбітр, знову не без допомоги ВАР, пенальті не призначив.

Могли забивати гості на останній хвилині першого тайму. Альваро Хіменес розігнав атаку з центра поля і віддав передачу на вільного Даніеля Охеду. Проте нападник Альбасете, опинившись віч-на-віч з воротарем Луго, пробив просто в руки Кантеро.

По перерві шанс мали господарі. Валентин Жерард зробив непоганий рейд на правому фланзі і виконав чудову подачу прямісінько на голову Баррейро. Форвард Луго не влучив з близької відстані – м’яч пройшов у метрі від воріт.

Перший і єдиний гол в матчі

Все ж натиск господарів поля приніс свої результати. На 60 хвилині матчу нападник Луго Еррера обігрався в стінку з Жерардом у штрафному майданчику і вибіг сам на сам з голкіпером Альбасете. Перший удар Надаль відбив, але у ноги нападнику, який з другої спроби не схибив – 1:0.

Єдину змогу зрівняти рахунок Альбасете мав на 85-ій хвилині: після подачі зі штрафного головою пробивав Меса, але влучив у стійку. Хоча в цьому моменті суддя зафіксував офсайд.

У другій половині зустрічі Василь Кравець помітно втомився і випав із загальної картини гри команди, що призвело до його заміни в середині тайму. Загалом українець справив гарне враження під час матчу. Чого не можна сказати про Зозулю, який запам’ятався лише моментом на першій хвилині поєдинку.