Українське село у Лізі Європи! Колос вигризає останню путівку в єврокубки у Маріуполя

Останню єврокубкову путівку розіграли ковалівці і Маріуполь.

Команди у головному матчі сезону не потішили вболівальників голами в основний час, а от у екстра-таймах найкращу частини футболу фанати побачили.

На 95 хвилині зіграв джокер Костишина у цьому плей-оф – Денис Антюх. Лисенко подав з флангу на дальню стійку воротарського майданчика Маріуполя, де атакувальний гравець Колоса у повітряній боротьбі переграв оборонця азовців і пробив. М’яч після удару Антюха і невеликого рикошету від голови Тищенка (є питання, чи не підштовхнув гравець Колоса оборонця гостей) опустився за лінією воріт Гальчука – 1:0!

Фото ФК Колос

Маріуполь спробував в останні 25 хвилин відігратися, але самовіддані підопічні Руслана Костишина вистояли. Колос у перший свій сезон в УПЛ виходить до Ліги Європи!