Українські пляжники не їдуть до Москви. Таке рішення ФФУ

Related video

Збірна України з пляжного футболу мала взяти участь у відбірному етапі до Чемпіонату Світу, котрий відбудеться у листопаді в Південній Америці.

Але у звязку з тим, що змагання, де розігруються 5 путівок від Європи, проводять у Москві з 19 по 27 липня, національна збірна України з пляжного футболу туди не їде. Відповідно, українці не зможуть кваліфікуватися на Чесмпіонат Світу, що пройде з 21 листопада по 1 грудня у Парагваї.

Віце-президент Асоціації пляжного футболу Андрій Кунцевич спеціально для FootballHub прояснив деталі:

Андрій Кунцевич, фото з соцмереж

Рішення прийняли у Федерації Футболу України (нині УАФ) через військовий конфлікт між Україною та Росією. Нам про нього повідомили минулого тижня. Поки що зворотньої реакції ані від УЄФА, ані від ФІФА ще не було, тому говорити щось конкретне про майбутнє ми не можемо.

Збірна України – повноправний учасник європейських та світових турнірів. Щодо майбутніх виїздів, то до кінця року ми виступимо ще принаймні на двох турнірах. Збірна кваліфікувалася на Чемпіонат Європи, що у вересні відбудеться у Португалії. Та на Всесвітні пляжні ігри до Катару, що заплановані на 12-16 жовтня.

Читайте також: Голос із дна. Екс-гравець збірної України прогинається під годувальників

Спочатку футболісти, а тепер і судді. В рядах годувальників поповнення

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також