Український день в Лізі Чемпіонів. Грецький шок Бенфіки і новий суперник для Динамо

У наступному раунді кияни поїдуть до Бельгії.

Динамо у Києві обіграло АЗ, а наступний суперник команди Луческу визначився в бельгійському поєдинку Гента та Рапіда.

Команда Романа Яремчука вийшла вперед у матчі з автрійцями на 36 хвилині. Кумс подав у штрафний майданчик гостей, м’яч пролетів повз форварда збірної України на дальню стійку, де свій шанс отримав Дорш – удар півзахисника у дальній кут воріт Рапіда – 1:0.

У другому таймі господарям поля вдалося подвоїти перевагу на 59 хвилині зустрічі. Греймль збив у власному штрафному майданчику Чакветадзе – пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Яремчук. Удар українця був не дуже зграбним і майже по центру воріт австрійців, але голкіпер Рапіда Штрайбінгер ногами відбити м’яч зумів лише у власні ворота – 2:0.

Гент хоч і пропустив на останній хвилині м’яч від Деміра, але втримав необхідний результат і вийшов на зустріч із київським Динамо у наступному раунді кваліфікації до Ліги Чемпіонів!

У Греції ПАОК шокував Бенфіку, яку називали фаворитом протистояння. Португальці забили свій єдиний м’яч на останній хвилині компенсованого до другого тайму часу.