Сергій Ребров продовжує збирати українців у Ференцвароші. Наступним нашим земляком в Угорщині може стати Андрій Борячук. Про це повідомляє Goal.com, посилаючись на угорських журналістів.

GOAL INFÓ!A Ferencvárosi Torna Club egyre közelebb kerül az FC SHAKHTAR játékosának megszerzéséhez.Részletek: https://bit.ly/2RQG7KH

Опубліковано Goal Magyarország Неділя, 10 лютого 2019 р.

Річ у тім, що під час зимового трансферного вікна Ференцварош залишило одразу три нападники. На заміну їм прийшов лише білорус Сігневич. Таким чином в розпорядженні Сергія Реброва є три форварди – білоруський новачок і два 32-річні ветерани: Ланцафаме і Беде. Тому лідер угорського чемпіонату розглядає варіант оренди Андрія Борячука. Йдеться про угоду до кінця сезону. Підвищує ймовірність трансферу той факт, що Шахтар відправив до Маріуполя іншого свого форварда. Екс-карпатівець Сікан проведе другу частину сезону у складі азовців.

Ференцварош провів досить активну трансферну кампанію. Взимку команду поповнили одразу 6 гравців, серед яких і українець Ігор Харатін. Під керівництвом Сергія Реброва українці у Ференцвароші виступають досить успішно. Іван Петряк є одним із найрезультативніших гравців команди. На його рахунку 5 голів і 6 асистів у 24 матчах сезону. Не гірші справи і у Харатіна. Ігор одразу став гравцем стартового складу і вже встиг відзначитись асистом.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ліга Чемпіонів. Супергра українців виносить Лудогорець

Ференцварош продовжує свій шлях у Лізі Чемпіонів …