Український камбек! Яремчук та Безус рятують Гент у битві з командою Шведа. ВІДЕО

Перший тур Ліги Жупіле у боротьбі за Лігу Конференцій подарував вболівальникам протистояння команд українців!

Гент Яремчука, Безуса та Пластуна вдома приймав Мехелен Шведа. Яремчук та Безус вийшли у стартовому складі господарів, а Пластун не потрапив до заявки. Швед залишився у запасі Мехелена (вийшов під завісу матчу – на 84 хвилині, але результативними діями не відзначився).

Гості класно провели першу половину зустрічі і на другий тайм виходили з перевагою у два м’ячі. Проте у Яремчука з партнерами по команді не було наміру програвати цього дня. Вже на 46 хвилині нападник збірної України відквитав один м’яч, реалізувавши вихід віч-на -віч із Туленом – 1:2.

А за 3 хвилини Оджиджа-Офое рахунок після вишуканої передачі від Романа Безуса зрівняв – 2:2.

Нічия зіграла на руку Остенде, який розбив Стандард 6:2. Саме ці команди разом з Мехеленом та Гентом борються за місце в Лізі Конференцій. Відтак саме Остенде очолив з відривом у чотири очки гонку за місце у новоствореному єврокубку.