Український провал для Гвардіоли. Зінченко підвів Ман Сіті і ощасливив Ліверпуль

Олександр Зінченко з’явився у стартовому складі Ман Сіті на матч проти Тоттенгема. Українець пропустив два попередні кубкові матчі Містян і отримав шанс у поєдинку чемпіонату.

Манчестер Сіті, звично для себе, одразу захопив м’яч під свій контроль, але і Тоттенгем був зовсім не проти такого сценарію. Шпори мали велику кількість швидких футболістів попереду і цілком зробили ставку на контратаки. Але таких можливостей у господарів було небагато. Ман Сіті діяв дуже компактно та так і не дозволив супернику впродовж 45 хвилин завдати жодного удару у площину. Лише раз Едерсону довелось гасити можливу пожежу після необачної передачі назад від Вокера.

А ось Манчестер пробивав по воротах часто. Лише Агуеро 5 разів загрожував володінням Льоріса, але найбільшою небезпекою став удар у стійку. Але аргентинець опинився в епіцентрі ще одного важливого епізоду. В боротьбі із Ор’є Агуеро опинився на газоні у штрафному майданчику. Майк Дін показав, що зіграно було у м’яч, і гра продовжилась. Але далі майже через 3 хвилини рефері почув підказку від арбітрів VAR і призначив пенальті. Пробивати взявся Гюндоган і не зміг переграти Льоріса. Та на цьому емоції не завершились. На добивання поспішав Стерлінг, але не встиг зіграти в м’яч і теж опинився на газоні. Фолу від голкіпера Тоттенгема арбітр та VAR не побачили. Почалась штовханина, адже господарі вимагали другої жовтої картки для Рахіма. Захищати свого партнера по команді прибіг і Зінченко. Українець був дуже активним у штовханині, тому отримав попередження.

Відзначимо непогану гру Олександра у першому тамі. Зінченко декілька разів вдало і вчасно перехоплював м’яч з-під ніг суперників та практично не поступався опонентам у боротьбі. Не дивно, що українець отримав одну із найвищих оцінок в складі Ман Сіті за перший тайм.

Другий тайм розпочався із чудового подарунку від Танганги і Льоріса. Вони удвох не розібрались із м’ячем і Де Брюйне віддав під удар Агуеро, але удар аргентинця перервав Алдервейрельд. М’яч відлетів до Стерлінга, а той вирішив покотити під удар Гюндогану та зробив це сильно. Німець зумів пробити, але зробив це не влучно.

Проблеми у Манчестер Сіті почались на 61-й хвилині. Провальний розіграш кутового призвів до контратаки Тоттенгема. Ло Чельсо набрав високу швидкість, втік від одного суперника, а далі наздогнати його спробував Зінченко. Українець програвав у швидкості і вирішив зіграти корпусом, але арбітр розцінив спроби Олександра як фол і вилучив його.

А вже за 2 хвилини забили Шпори. Бергвейн заробив кутовий. Гравці Тоттенгема швидко розіграли стандарт. Після невдалої подачі на підхопленні зіграв Моура. Бразилець точним пасом на лінії штрафного майданчика знайшов Бергвейна, а той в два дотики відправив м’яч у ворота.

А поки Ман Сіті відходив від пропущеного м’яча і перебудовувався, Тоттенгем забив знову. Дивно зіграв Отаменді, який не встигав на перехоплення пасу Ндомбеле, однак все одно викинувся. Цим провалом скористався Сон – 2:0. Найцікавіше, що для Шпор удар Сона був лише другим в матчі, а Ман Сіті на той момент мав вже 14 спроб.

З-поміж усіх зусиль Сіті забити хоч один м’яч можна відзначити хіба що удар Де Брюйне. Бельгієць підкручував м’яч у дальній верхній кут воріт, однак Льоріс дотягнувся до м’яча. Допомогти суперникам міг Санчес, який після прострілу Бернарду зрізав м’яч у власні ворота, але пробив у поперечину.

Тоттенгем здобув суху домашню перемогу над Манчестер Сіті, і тепер команда Гвардіоли відстає у турнірній таблиці від Ліверпуля на 22 очки.