Український звір. Руслан Малиновський забив розкішний м’яч за Аталанту в Серії А. ВІДЕО

Гравець збірної України продовжує розривати в чемпіонаті Італії!

Руслан Малиновський продовжив свою результативну серію в матчах за Аталанту. Українець вийшов у стартовому складі бергамасків на поєдинок 33 туру Серії А з Болоньєю.

Свою силу ексгравець Зорі показав на 22 хвилині. Малиновський відпасував Муріелю, а той п’ятою повернув українцеві під удар. Півзахисник збірної України з меж штрафного майданчика пробив точно у кут воріт поляка Скорупського – 1:0!

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Перед перервою підопічні Гасперіні подвоїли рахунок. Даніло у власному штрафному майданчику борцівським прийомом зупинив Ромеро, за що арбітр справедливо призначив пенальті. Муріель з одинадцяти метрів був бездоганним – 2:0.

У другому таймі Схаутен дуже швидко заробив червону картку, а бергамаски відповіли на грубість голами!

Фройлер на 57 хвилині зробив рахунок 3:0, а за дві хвилини на авансцену знову вийшов Руслан Малиновський. Українець отримав пас у штрафному майданчику гостей, хитнув трьох суперників і залишив м’яч під удар Сапаті. Колумбієць пробив сильно і влучно – 4:0!

Вже без Малиновського на полі Аталанта зусиллями Міранчука забила свій п’ятий м’яч у зустрічі – 5:0.

Перемога підняла команду Гасперіні на другу сходинку Серії А (у Мілана, який може посунути бергамасків, матч у запасі).