Домашня сторінка Актуально Українці без єврокубків? УЄФА жорстко погрожує неслухняним

Українці без єврокубків? УЄФА жорстко погрожує неслухняним

28 читачів онлайн
0
898

УЄФА одразу відреагувала на рішення правління бельгійської Професійної Ліги про можливість дострокового закінчення чемпіонату.

За інформацією The Associated Press, УЄФА надіслала лист до керівництва європейських ліг та клубів, у якому говориться про небажаність дострокового завершення національних чемпіонатів на даному етапі.

Ми впевнені, що футбол може розпочатися в наступні місяці – за умовами, які будуть продиктовані державною владою. І вважаємо, що будь-яке рішення про відмову від внутрішніх змагань на цьому етапі передчасне і не виправдане

В іншому разі Асоціація натякнула, що застосує санкції до команд, які не дограють нинішній сезон:

Участь у клубних змаганнях УЄФА визначається спортивним результатом, досягнутим після завершення повного внутрішнього змагання. Тому передчасне припинення може викликати сумніви у виконанні такої умови.

УЄФА залишає за собою право оцінювати право клубів на прийом до клубних змагань УЄФА 2020/21 відповідно до чинних правил змагань

Тобто, хоч в листі УЄФА немає жодного слова про Бельгію, організація чітко натякнула, що Брюгге та інші клуби Ліги Жупіле, які на даний момент потрапляють у єврокубки, можуть бути позбавлені цього права Асоціацією.

Ідея дострокового закінчення чемпіонату також поширилася в Нідерландах. Там декілька клубів разом з Аяксом виступають проти поновлення національних змагань і вимагають вже зараз підбити підсумки.

Читайте також: Чекали, поки коронавірус буде у гравця Ювентуса© Зірка Інтера жорстко критикує Серію А та Динамо вимагає гроші за екслегіонера. Киянам заборгували чималу суму

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Це вбивство футболістів© Клубам Першої Ліги запропонували календар чемпіонату

5 червня представники клубів Першої ліги зберуться на Раді ліг ПФЛ, аби вирішити долю чемп…