Українці розважаються у Бельгії. Яремчук та Безус — герої Гента

Українці продовжують запалювати у Бельгії. У матчі із Зюльте-Варрегемом себе відмінно проявили Роман Безус та Роман Яремчук.

Гент приймав Зюльте-Варрегем у 18-му турі Ліги Жупіле. У старті господарів поля з‘явилися одразу 3 українці: Пластун, Яремчук і Безус. Саме останній вже на 2-й хвилині поєдинку вивів Гент вперед. Яремчук намагався розхитати двох захисників перед штрафним майданчиком суперника, м‘яч відскочив до Безуса і український півзахисник в один дотик пробив у нижній лівий від голкіпера кут — 1:0.

На 28-й хвилині забив вже сам Яремчук. Оріджа-Офо побачив, що Яремчук вривається у штрафний майданчик між центральними захисникамі, віддав у коридор, а українець не схибив, вийшовши сам на сам із голкіпером — 2:0!

У середині другого тайму Безус міг оформити дубль. Українець дуже небезпечно пробивав з лінії штрафного майданчика, але дещо не влучив у дев’ятку.

Безуса замінили на 69-й хвилині поєдинку. Вболівальники тепло проводжали українця, вигукуючи його прізвище. Яремчук та Пластун відіграли увесь матч.

Після цієї перемоги Гент піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

Роман Яремчук забив вже 17 м’ячів (у 26-ти матчах) за Гент у нинішньому сезоні. Безус зіграв 17 поєдинків, у яких відзначився 4-ма голами.