Українці вирішують! Мілевський та Нойок допомогли Динамо розгромити суперника

Яскравий матч від українських легіонерів!

Артем Мілевський та Олександр Нойок відзначилися забитими м’ячами у матчі з Городеєю. Динамо Брест впевнено здолало суперника з рахунком 4:1. Мілевський вийшов на поле на 75-й хвилині і вже через декілька хвилин забив. Востаннє 35-річний футболіст забивав ще 20 червня, у матчі з тією ж Городеєю.

Олександр Нойок на останній хвилині основного часу забив 4-й м’яч для своєї команди. Увесь матч у складі Динамо відіграв ще один українець – Євген Хачеріді. Динамо Брест за один тур до фінішу чемпіонату посідає 5-ту сходинку і відстає від лідера – БАТЕ – на 6 очок. Нагадаємо, у Мілевського є пропозиція з УПЛ.