Українців не поважають? Шевченко розкритикував суперників по Лізі Націй

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловив своє незадоволення скасуванням матчу зі Швейцарією та тим, як команду приймали в інших країнах

В інтерв’ю пресслужбі УАФ Шевченко заявив, що Україна готова була грати:

В першу чергу, це дуже неприємна ситуація. Ми були готові до гри, у нас була достатня кількість футболістів із негативними результатами тестів для того, щоби провести цей матч. Але рішення ухвалювала місцева влада Люцерна, де мав відбутися поєдинок. Далі рішення за Контрольно-дисциплінарним комітетом УЄФА. Нашої провини в цій ситуації немає.

Чому так приймали збірну в Іспанії (в аеропорту затримали багаж на декілька годин — прим.ред.) та Швейцарії (принижували гідність, не надавши доступ до роздягалень)? Мені б хотілося, щоб усе склалося інакше, щоб до нас ставилися з більшою повагою. У деяких моментах те, як зустрічали команду, було неправильно.

Я хочу подякувати хлопцям за їхні витримку й бажання, які вони продемонстрували. Наша збірна грала в хороший футбол, набрала шість очок у поєдинках із найкращими командами світу. У нас були непогані матчі. Я залишився задоволений турніром, своїми підопічними. Дуже багато було новачків, які зіграли на гідному рівні

Photo by Boris Streubel/Getty Images for Laureus

Нагадаємо, УЄФА офіційно підтвердила скасування поєдинку Швейцарія — Україна. Що буде далі з цим матчем? Про усі сценарії розвитку подій розповів Ігор Циганик.

Читайте також: Ліга Націй. Крах російської бездарності проти Сербії та вольова перемога Нідерландів у Польщі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також