Ультрас Динамо: Мірчо, ви все правильно зрозуміли – нормально працювати ви тут не зможете

Динамівські ультрас на своїх сторінках у соцмережах відреагували на подію, котра у понеділок сколихнула увесь український футбол і не тільки.

Спершу румунські ЗМІ повідомили про те, що Мірча Луческу вже не є тренером Динамо. Буцімто він виявився не готовим до того тиску, який отримав через своє призначення. Потім у програмі #ЦиганикLIVE Ігор Суркіс сказав – у Динамо є тренер. Луческу залишається, і вже у вівторок на нього чекають у Києві. На цю катавасію відреагували всі, включаючи фанатське угруповання столичного клубу. Далі пряма мова:

Сьогоднішній день подарував нам промінь надії на здоровий глузд щодо можливої співпраці Динамо і Мірчі Луческу.

Мірчо, ви все правильно зрозуміли: нормально працювати ви тут не зможете. Ваша поява в Києві у вівторок 28 липня може означати лише одне: ви обрали гроші і вбили клин між командою і вболівальниками. Обіцяємо вам не тільки “теплий” прийом, а й найскладніші умови для роботи. Це будуть самі непрості мільйони євро у вашій кар’єрі.

Київ ніколи не буде для вас таким же привітним як Донецьк. І ми точно не забудемо ваші слова, що Україна та росія – це одна країна. Для нас честь, гідність та історія важливіші за гроші, кубки та медалі. Ми ніколи не відступимо від своїх принципів та переконань.

До виходу команди з відпустки у вас ще є шанс зробити правильний вибір та спокійно собі відпочивати. Так само є такий шанс і у керівництва Динамо

View this post on Instagram

​​Сьогоднішній день подарував нам промінь надії на здоровий глузд щодо можливої співпраці "Динамо" і Мірчі Луческу. Мірчо, ви все правильно зрозуміли: нормально працювати ви тут не зможете. Ваша поява в Києві у вівторок 28 липня може означати лише одне: ви обрали гроші і вбили клин між командою і вболівальниками. Обіцяємо вам не тільки "теплий" прийом, а й найскладніші умови для роботи. Це будуть самі непрості мільйони євро у вашій кар'єрі. Київ ніколи не буде для вас таким же привітним як Донецьк. І ми точно не забудемо ваші слова, що Україна та росія – це одна країна. Для нас честь, гідність та історія важливіші за гроші, кубки та медалі. Ми ніколи не відступимо від своїх принципів та переконань. До виходу команди з відпустки у вас ще є шанс зробити правильний вибір та спокійно собі відпочивати. Так само є такий шанс і у керівництва "Динамо".

A post shared by WBC | Ultras Dynamo Kyiv (@wbc_kyiv) on Jul 27, 2020 at 11:28am PDT

Чекаємо захопливих новин на цю неординарну тему.

Читайте також: Таку х**ню нести© Мілевський жорстко наїхав на Бойка через слова на підтримку Луческу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також