УПЛ повернулася з Зорею. Щастя за п’ять хвилин у Маріуполі

Хороший матч у неприємних умовах.

Маріуполь і Зоря у матчі-відкритті другої половини сезону боролися. Боролися не так один з одним, як з жахливим полем на стадіоні імені Бойка. Від цього спочатку трохи страждали більш креативні луганці, в яких у цій зустрічі дебютували на офіційному рівні два новачки – опорник Цвек і нападник Перович.

У першій половині команди м’ячів не забили, але три супернебезпечні моменти глядачі побачили.

За азовців міг забивати Мишньов, який з близької відстані не зумів переграти Махарадзе.

Підопічні Скрипника більше атакували, а найближчими до мети були Юрченко і Перович. Півзахисник бив з-за меж штрафного майданчика, м’яч пройшов в сантиметрах від поперечки воріт Маріуполя. У Перовича позиція була набагато кращою, але удар легіонера з 12 метрів вийшов кволим, і Гальчук м’яч забрав.

Другий тайм розпочався з обміну нагодами. Зоря організувала класну швидку атаку, яку після пасу від Лєднєва виходом віч-на-віч завершував Хомченовський – Гальчук вчасно вийшов і у відчайдушному стрибку свою команду врятував.

За пару хвилин геройство продемонстрував новачок Зорі Цвек. Півзахисник кинувся під удар Бикова, який пробивав по воротах Зорі з декількох метрів.

Після години гри активність команд нарешті переросла у забиті м’ячі! Впродовж 7 хвилин команди забили тричі. Вдало дебютував Перович, який замкнув простріл Тимчика з флангу на 62 хвилині – 0:1.

За 5 хвилин фактор поля використав Лєднєв. Атакувальний півзахисник Зорі потужно пробив зі штрафного і м’яч після відскоку від “газону” та помилки Гальчука влетів у сітку воріт Маріуполя – 0:2!

Фото ФК Зоря Луганськ

Спокійне життя для гостей тривало лише дві хвилини. Юрченко обрізався в центрі поля, Мишньов м’яч перехопив, протягнув до штранфого майданчика і пробив точно у кут воріт Махарадзе – 1:2.

Міг оформити дубль Лєднєв, але Гальчук продемонстрував неймовірну реакцію і відбив ногою м’яч, який декілька разів змінив траєкторію після рикошетів від захисників.

Маріуполь на останніх хвилинах орагнізував щось схоже на навалу, яка завершилася моментом у Чоботенка. Центральний захисник азовців пробивав з лінії воротарського майданчика – м’яч полетів вище воріт.

Зоря здобула надважливу перемогу в Маріуполі і продовжує боротьбу за друге місце в турнірній таблиці УПЛ.